Ziemia OPTIMA uniwersalna

Zastosowanie
optima uniwersalna

to wieloskładnikowe podłoże ogrodnicze,służące do uprawy roślin domowych balkonowych i ogrodowych, wzmocnione nawozem o optymalnym składzie i strukturze, gotowe do użycia. Nadaje się również do wzbogacenia podłoża już istniejącego. Odpowiednio dobrany skład fizyczny i chemiczny zapewnia roślinom dogodne warunki rozwoju i wegetacji. Podłoże uniwersalne wzbogacone jestw łatwo przyswajalne, niezbędne dla wzrostu makroi mikro elementy. Sprawdzona struktura zapewnia bardzo dobrą przepuszczalność i pojemność powietrzno-wodną, należy jednak chronić uprawy przed całkowitym wysychaniem podłoża. Po posadzeniu roślin ziemia nie wymaga nawożenia przez okres 4-6 tygodni.

dane-50l.jpg

Galeria

Ziemia OPTIMA do iglaków

Zastosowanie
optima do iglaków

to wieloskładnikowe podłoże ogrodnicze przygotowane specjalnie do iglaków i roślin kwasolubnych. Idealnie nadaje się do sadzenia i przesadzania drzew i krzewów iglastych oraz roślin, które wymagają podłoża o odczynie kwaśnym. Odpowiednio dobrany skład zapewnia roślinom dogodne warunki rozwoju i wegetacji, optymalny wzrost oraz prawidłowe wybarwienie igieł i kwiatów. Podłoże wzbogacone jest w łatwo przyswajalne, niezbędne dla wzrostu makro i mikro elementy, Sprawdzona struktura zapewnia bardzo dobrą przepuszczalność i pojemność powietrzno-wodną. 

dane-50l.jpg

Galeria

Ziemia OPTIMA do roślin balkonowych

Zastosowanie
optima-balkonowe

to wieloskładnikowe podłoże ogrodnicze przygotowane specjalnie do pelargonii i innych roślin balkonowych.Odpowiednio dobrany skład zapewnia roślinom dogodne warunki rozwoju i wegetacji, pozwalając osiągnąć piękne kwiatostany. Podłoże wzbogacone jest w łatwo przyswajalne, niezbędne dla wzrostu makro i mikro elementy, w tym perlit . Sprawdzona struktura zapewnia bardzo dobrą przepuszczalność i pojemność powietrzno-wodną, należy jednak chronić uprawy przed całkowitym wysychaniem podłoża. Po posadzeniu roślin ziemia nie wymaga nawożenia przez okres 4-6 tygodni.

dane-50l.jpg

Galeria