Dolomit

Zastosowanie

zawiera węglan wapnia i węglan magnezu. Przeznaczony jest do odkwaszania i nawożenia kwaśnych, ubogich w pierwiastki gleb. Zalecany jest do stosowania na wszystkich rodzajach gleby. Spełnia zatem podwójną rolę: odkwasza glebę i zwiększa w niej zawartość magnezu i wapnia. Dostarcza również szeregu innych pierwiastków oraz mikroelementów wpływających bardzo pozytywnie na wegetację i plonowanie roślin.

Galeria

Wapno nawozowe

Zastosowanie

Wapno nawozowe przeznaczone jest do odkwaszania gleby pod wszystkie uprawy.


Galeria

Kurzak - wiaderko

Zastosowanie

Suszony nawóz kurzy. Doskonały do nawożenia wszystkich roślin ozdobnych, warzyw, drzew i krzewów owocowych, traw oraz roślin doniczkowych. Jego podstawową zaletą jest całkowicie naturalny skład i wszechstronność stosowania. Dostarcza glebie najważniejszych składników mineralnych i ułatwia rozwój odpowiedniej mikroflory. Pakowany w bardzo wygodne wiaderka o dwóch różnych litrażach 5l i 10l.

Galeria

Kurzak - worek

Zastosowanie
kurzak

Suszony nawóz kurzy. Doskonały do nawożenia wszystkich roślin ozdobnych, warzyw, drzew i krzewów owocowych, traw oraz roślin doniczkowych. Jego podstawową zaletą jest całkowicie naturalny skład i wszechstronność stosowania. Dostarcza glebie najważniejszych składników mineralnych i ułatwia rozwój odpowiedniej mikroflory. Pakowany w worki foliowe o trzech różnych litrażach w zależnosci od potrzeb.

dane-kurzakiobornik.jpg

Galeria

Obornik - wiaderko

Zastosowanie

Suszony nawóz bydlęcy. Doskonały do nawożenia wszystkich roślin ozdobnych, warzyw, drzew i krzewów owocowych, traworaz roślin doniczkowych. Jego podstawową zaletą jest całkowicie naturalny skład i wszechstronność stosowania. Dostarcza glebie najważniejszych składników mineralnych i ułatwia rozwój odpowiedniej mikroflory. Pakowany w bardzo wygodne wiaderka o dwóch różnych litrażach 5l i 10l.

Galeria

Obornik - worek

Zastosowanie
oborniki

Suszony nawóz bydlęcy. Doskonały do nawożenia wszystkich roślin ozdobnych, warzyw, drzew i krzewów owocowych, traworaz roślin doniczkowych. Jego podstawową zaletą jest całkowicie naturalny skład i wszechstronność stosowania. Dostarcza glebie najważniejszych składników mineralnych i ułatwia rozwój odpowiedniej mikroflory. Pakowany w worki foliowe o trzech różnych litrażach w zależnosci od potrzeb.

dane-kurzakiobornik.jpg

Galeria

Obornik granulowany - wiaderko

Zastosowanie

Obornik bydlęcy granulowany doskonały do nawożenia wszystkich roślin ozdobnych, warzyw, drzew i krzewów owocowych, traw oraz roślin doniczkowych.

Jego podstawową zaletą jest całkowicie naturalny skład i wszechstronność stosowania. Dostarcza glebie najważniejszych składników mineralnych: azotu, fosforu, potasu. Obornik bydlęcy jest bogaty w materię organiczną dzięki czemu sprzyja powstawaniu próchnicy. Jego stosowanie poprawia żyzność i strukturę gleby oraz zwiększa urodzajność. Ułatwia także rozwój odpowiedniej mikroflory. Pakowany w bardzo wygodne wiaderka o dwóch różnych litrażach 5l i 10l.

Galeria

Obornik granulowany

Zastosowanie
obornik granulowany

Obornik bydlęcy granulowany doskonały do nawożenia wszystkich roślin ozdobnych, warzyw, drzew i krzewów owocowych, traw oraz roślin doniczkowych.

Jego podstawową zaletą jest całkowicie naturalny skład i wszechstronność stosowania. Dostarcza glebie najważniejszych składników mineralnych: azotu, fosforu, potasu. Obornik bydlęcy jest bogaty w materię organiczną dzięki czemu sprzyja powstawaniu próchnicy. Jego stosowanie poprawia żyzność i strukturę gleby oraz zwiększa urodzajność. Ułatwia także rozwój odpowiedniej mikroflory.

Galeria

Nawóz BIO - obornik granulowany kubek

Zastosowanie

Uniwersalny, ekologiczny nawóz organiczny BIOVITA przeznaczony do nawożenia warzyw, owoców i roślin ozdobnych. Bezpieczny w stosowaniu. Dostarcza roślinom niezbędnych składników pokarmowych. Wygodne w użyciu opakowanie, zawiera optymalną ilość nawozu na jednorazową aplikację.

Galeria