Kora sosnowa

Zastosowanie
kora sosnowa

Kora sosnowa - kompostowana używana jest do poprawy właściwości fizycznychi chemicznych gleby. Przeznaczona na wszystkie rodzaje gleby, stosowana na glebach ciężkich poprawia zdolność przewietrzania, a na glebach lekkich magazynuje wodę i pomaga uzyskać pożądaną strukturę. W ogrodach zapobieganadmiernemu wysychaniu gleby, chroni ją przed porastaniem chwastów i zabezpiecza rośliny przed przemarzaniem. Może również służyć jako komponentdo produkcji podłoży dla upraw ogrodniczych i leśnych. Doskonała do ściółkowaniawierzchniej warstwy gleby w uprawach drzew i krzewów.

Galeria

Kora sosnowa profi-lux

Zastosowanie
kora profi-lux

Kora sosnowa, kompostowana profi-lux - jest materiałem organicznympoprawiającym właściwości fizyczne i chemiczne gleby. To kora sosnowa wysokiej jakości, starannie wyselekcjonowana, o grubej frakcji 30-80mm z linii produktów premium.
Przeznaczona na wszystkie rodzaje gleby, stosowana na glebach ciężkich poprawia zdolność przewietrzania, a na glebach lekkich magazynuje wodęi pomaga uzyskać pożądaną struktukturę. W ogrodach zapobiega nadmiernemu wysychaniu gleby, chroni ją przed porastaniem chwastów i zabezpiecza rośliny przed przemarzaniem. Doskonała do ściółkowania wierzchniej warstwy gleby w uprawach drzew i krzewów. Z uwagi na walory estetyczne idealna jako elementdekoracyjny każdego ogrodu.

Galeria

Zrębki dekoracyjne

Zastosowanie

Zrębki dekoracyjne są atrakcyjnym materiałem ściółkującymdo dekoracji ogrodów. Są odporne na warunki atmosferycznei bezpieczne dla środowiska. Wysokie walory estetyczne pozwalają zastosować zrębki do tworzenia ciekawych i niepowtarzalnych kompozycji zdobiących ogrody, rabaty, parki.

Galeria