AKTUALNOŚCI

nowe opakowania

Nowe opakowania

Przedstawiamy nowe opakowania na Ziemię do pelargonii i roślin balkonowych 50l oraz Ziemię uniwersalną z osmovitem 20l.

Więcej...
ziemie hobby

Ziemie hobby w nowych opakowaniach

Polecamy małolitrażowe ziemie dedykowane w nowych atrakcyjnych opakowaniach: Ziemię do palm juk i dracen 5l, Ziemię do paproci 5l, Podłoże do storczyków 3l, Ziemię do wysiewu z włóknem kokosowym 5l.

Więcej...

Sprzedaż premiowa

Premiujemy każdy zakup od 1000 zł. Sprawdź szczegóły!

Więcej...

Targi Gardenia 2017

Bardzo dziękujemy wszystkim gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko na Targach Gardenia w Poznianiu.

Więcej...
targi2017

Targi Biovita 2017

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim gościom i wystawcom za udział w 16 edycji Targów Zatowarowaniowych Biovita. Cieszymy się z Państwa udziału w tym wyjątkowym spotkaniu. Tym samym sezon 2017 uznajemy za otwarty!

ziemia do storczyków

ZIEMIA DO STORCZYKÓW - NOWE OPAKOWANIE

Nowoczesna szata graficzna opakowania Ziemi do storczyków została ulepszona i poprawia widoczność produktu na półce sklepowej.

Więcej...
ziemia do wysiewu

ZIEMIA DO WYSIEWU Z WŁÓKNEM KOKOSOWYM - NOWE OPAKOWANIE

Wprowadzamy nowy wzór opakowania na Ziemię do wysiewu z włóknem kokosowym. Nowa atrakcyjna grafika oraz dokładny opis produktu ułatwi odpowiedni wybór, a także pomoże w identyfikacji naszej marki towarowej.

Więcej...
ziemia do palm, juk i dracen

ZIEMIA DO PALM JUK I DRACEN - NOWE OPAKOWANIE

Nowy wzór opakowania na Ziemię do palm, juk i dracen bezbłędnie identyfikuje jego rodzaj i markę towarową, a także daje wyobrażenie o cechach jakościowych, klasie i gatunku wyrobu.

Więcej...

Nowość w ofercie - otoczak, żwir antyczny

Polecamy nowość, naturalny kamień: otoczak, żwir antyczny o frakcji 30-60 mm, o bardzo ciekawej kolorystyce i strukturze. Pozwala osiągnąć efektowne i niepowtarzalne rozwiązania w aranżacji małej archiutektury, idealny do każdego ogrodu, na ścieżki, skalniaki, kwietniki.


Więcej...
nowosci

Nowości

Ziemia do borówki i żurawiny

Ziemia do borówki i żurawiny to specjalistyczne podłoże, gotowe do użycia dedykowane równieżdo roślin kwasolubnych między innymi: rododendronów, azali, wrzosów. Najważniejszą cechą zapewniającą optymalny rozwój tych roślin jest niski poziom pHpomiędzy 4 - 5 (odczyn kwaśny), a także lekka struktura, zapewniająca przepuszczalnośćpowietrzno-wodną i odpowiednią wilgotność podłoża. Ziemia jest zasobna w niezbędne składnikipokarmowe i próchnicę potrzebną do prawidłowego rozwoju roślin.

TORF ODKWASZONY pH 5,5 – 6,5

Produkt pochodzenia organicznego. Stosowany do poprawy właściwości gleby pod większość roślin ozdobnych, które sadzone są w ogrodach. Produkt zazwyczaj mieszany z podłożem rodzimym.

Więcej...
11234» 4