• (+48) 12 282 52 87

PALMAX - soot burner

5907813162381
10000
100
100

Ekologiczny środek, ogranicza emisję wydzielanych...

PALMAX firmy Biovita, to naturalnego pochodzenia preparat udrożniający i ułatwiający czyszczenie kotłów oraz przewodów kominowych. Aplikowanie środka w znacznym stopniu poprawia wymianę ciepła, co w znacznym stopniu zmniejsza ilość zużytego paliwa. Palmax ma duży wpływ na ograniczanie emisji pyłów i gazów. W dobie wszechobecnego smogu w atmosferze, ma to ogromne znaczenie podczas długiego okresu grzewczego. Wpływa na prawidłową pracę oraz sprawność kotłów, co eliminuje przestoje wymuszone przez zaistniałe zanieczyszczenia.
 
Dlaczego warto kupić produkt ?
 
-Ekologiczny produkt
-ogranicza emisje pyłów oraz gazów do atmosfery
-zmniejsza ilość zużytego paliwa
-poprawia jakość pracy kotłów
 
Zastosowanie:
 
piece grzewcze,
piece kaflowe,

kominki,

grille,

drobne naprawy.
 
Sposób użycia:

Jedną łyżkę (ok. 20-30 gram) preparatu dodawać do płonącego paleniska raz na dobę, systematycznie przez cały sezon grzewczy. W przypadku układu mocno zanieczyszczonego preparat należy dawkować dwa razy dziennie przez okres co najmniej 14 dni.
 
Trwałość:

18 miesięcy od daty otwarcia opakowania. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temp. 5-30C, w suchym, wentylowanym pomieszczeniu. Nie magazynować razem z materiałami zapalnymi, utleniaczami, reduktorami.You May Also Like

Update all similar products that you may like

FB

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Accept More info Reject