• (+48) 12 282 52 87

OBORNIK bydlęcy granulowany wiadro

5907813162275
1
126
2

Obornik granulowany Bydlęcy w 100% naturalny i ekologiczny, o wszechstronnym zastosowaniu. Idealnie nadaje się do nawożenia wszelkiego rodzaju...

Obornik granulowany Bydlęcy, naturalny nawóz firmy Biovita, dostarcza do gleby niezbędnych składników mineralnych oraz w znacznym stopniu ułatwia rozwój prawidłowej mikroflory. Forma granulatu umożliwia wygodne zastosowanie nawozu – wystarczy go rozsypać i wymieszać z glebą na głębokość około 10 cm, dzięki temu unikniemy strat azotu (nie będzie się wydzielał do atmosfery), a cenne składniki pokarmowe znajdą się tuż przy korzeniach roślin.

Nawóz stosuje się w dawkach 4-6 litrów na 10 m2 powierzchni gleby. Obornik tworzy próchnicę na okres około 4 lat oraz działa odkwaszająco na glebę. Idealnie nadaje się do stosowania w uprawach ekologicznych na działce czy ogrodzie. Produkt znajduje się w wygodnym do użytkowania wiaderku.

Stosowanie:

Zależy od wymagań pokarmowych różnych roślin

- stosuje się od 0,5 do 1 litra obornika na 1m2 gleby.

Symbol: BIO-0156

Dlaczego warto kupić ten produkt?

- Jest ekologiczny

- naturalny,

- bardzo wydajny,

- wszechstronny w zastosowaniu,

- pakowany w wygodne wiadro o poj. 5l,

- PRODUKT POLSKI.

Działanie nawozu obornik jest długotrwałe. Uwaga! Prosimy pamiętać, że nie każda roślina lubi glebę świeżo nawiezioną obornikiem. Duże znaczenie będzie miał ten czynnik w uprawie warzyw - należy brać pod uwagę przy układaniu płodozmianów.

Opakowanie: 5l

Dostępne również inne wielkości: 10L